Over Ons Algemeen

Ontdek hier onze missie, visie en waarden en ontmoet het COMAX team.

Onze Missie

Onze missie is bedrijven helpen in het verhogen van de efficiëntie en productiviteit, tijd te besparen en werkplezier te vergroten door administratieve processen te automatiseren.

Onze Visie

Wij zorgen voor een verhoging van de efficiëntie in de administratie en algemene productiviteit. Dit doen we door het ontwikkelen van op maat, makkelijk en snel te implementeren softwaretoepassingen, die maximaal samenwerken met de reeds in gebruik zijnde pakketten.

Onze Waarden

Kwaliteit

Klantgerichtheid

Constante innovatie

Transparante communicatie

Onze Vacatures Contacteer Ons

Ontmoet het COMAX team

Géry Lambrechts Technische Vragen gery@comax.be +32 3 344 90 91
Bert Verbouw Programmeur bert@comax.be +32 3 344 90 91
Jurgen De Smet Programmeur jurgen@comax.be +32 3 344 90 91
Endrit Murseli Programmeur endrit@comax.be +32 3 344 90 91
Stefan Török Programmeur stefan@comax.be +32 3 344 90 91
Cicyllo Vorsselmans Programmeur cicyllo@comax.be +32 3 344 90 91
Ellen Van Muylder Commerciële Vragen ellen@comax.be +32 3 344 90 91
Anita de Kok Sales & Marketing anita@comax.be +32 3 344 90 91
Matthias Ducés Sales matthias@comax.be +32 3 344 90 91
Michaela Steger Internal Sales michaela@comax.be +32 3 344 90 91
Onze Vacatures Contacteer Ons