Over Comax

Ontdek onze missie, visie en waarden en ontmoet het COMAX team.

Onze Missie

Onze missie is bedrijven tijd besparen, de efficiëntie verhogen en bijgevolg ook hun productiviteit  door administratieve processen te automatiseren.

Onze Visie

Wij zorgen voor een verhoging van de efficiëntie in de administratie en algemene productiviteit. Dit doen we door het ontwikkelen van op maat, makkelijk en snel te implementeren softwaretoepassingen, die maximaal samenwerken met de reeds in gebruik zijnde pakketten.

Onze Waarden

Kwaliteit
Duidelijke communicatie
Klantgerichtheid
Constante innovatie
Veiligheid

Onze Vacatures Contacteer Ons

Ontmoet het COMAX team

Géry Lambrechts Technische Vragen gery@comax.be +32 498 93 34 01
Bert Verbouw Programmeur bert@comax.be +32 3 344 90 91
Jurgen De Smet Programmeur jurgen@comax.be +32 3 344 90 91
Senne Snoeys Programmeur senne@comax.be +32 3 344 90 91
Ellen Van Muylder Commerciële Vragen ellen@comax.be +32 498 59 76 77
Anita de Kok Sales & Marketing anita@comax.be +32 3 344 90 91
Matthias Ducés Sales matthias@comax.be +32 3 344 90 91
Onze Vacatures Contacteer Ons