Over Ons Algemeen

Ontdek hier onze missie, visie en waarden en ontmoet het COMAX team.

Onze Missie

Onze missie is bedrijven helpen in het verhogen van de efficiëntie en productiviteit, tijd te besparen en werkplezier te vergroten door administratieve processen te automatiseren.

Onze Visie

Wij zorgen voor een verhoging van de efficiëntie in de administratie en algemene productiviteit. Dit doen we door het ontwikkelen van op maat, makkelijk en snel te implementeren softwaretoepassingen, die maximaal samenwerken met de reeds in gebruik zijnde pakketten.

Onze Waarden

Kwaliteit

Klantgerichtheid

Constante innovatie

Transparante communicatie

Onze Vacatures Contacteer Ons

Ontmoet het COMAX team

Géry Lambrechts Zaakvoerder gery@comax.be +32 3 344 90 91
Bert Verbouw Developer & Teamlead Support / Development bert@comax.be +32 3 344 90 91
Jurgen De Smet Developer & Verantwoordelijke Support jurgen@comax.be +32 3 344 90 91
Endrit Murseli Developer & Verantwoordelijke Devops endrit@comax.be +32 3 344 90 91
Stefan Török Developer stefan@comax.be +32 3 344 90 91
Cicyllo Vorsselmans Developer cicyllo@comax.be +32 3 344 90 91
Jonas Möller Developer jonas@comax.be +32 3 344 90 91
Ellen Van Muylder Zaakvoerster ellen@comax.be +32 3 344 90 91
Anita de Kok Marketing anita@comax.be +32 3 344 90 91
Matthias Ducés Sales matthias@comax.be +32 3 344 90 91
Michaela Steger Internal Sales michaela@comax.be +32 3 344 90 91
Onze Vacatures Contacteer Ons